Jump to content
×
×
 • Create New...

abc1

UBTeam 1.6
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

71 Calm

1 Follower

About abc1

 • Rank
  Silver IV

Bonus Informations

 • Steam ID
  STEAM_0:0:22968264

Recent Profile Visitors

555 profile views
 1. Czasami nie rozumiem ludzi. Latasz spalony, ledwo się ruszasz, a jeszcze do głowy Ci przyjdzie, żeby z wyrzutem napisać, że coś mi się pomyliło. Otóż nie, poniżej dowody. LINK - https://www58.zippyshare.com/v/ZnmDLWGX/file.html mitra.dem 14:20 - przeskok +/- 14:48 - modelowo przez smoke 17:33 - zmiana pozycji? nie bo ktoś wskoczy zaraz przez okno - modelowo 17:46 - modelowo 17:52 - tu ewidentnie wyczekał gracza, którego za nic nie słychać 18:58 - full smoke, ale nie dla Ciebie 19:00 - modelowo +/- mitra2.dem 0:43 - modelowo 1:55 - p
 2. Wrzuć wszystko na hosting spakowane w jeden plik rar. Nie wiem jak mam Ci to inaczej wytłumaczyć, wszystko masz w linku, który podesłałem w pierwszym poście.
 3. Nie rozumiem co nam za demko wrzuciłeś. Po pierwsze nie da się go otworzyć. Po drugie dostałeś bana i zostały zrobione Ci zdjęcia - tu masz informację jak je znaleźć i wstawić.
 4. Rozpiszcie proszę to demko - czasy i co mamy tam zobaczyć. Będzie nam łatwiej się do tego odnieść, potrzebujemy konkretów. Brak konkretów oraz zainteresowania. Dodatkowo na przejrzanym demku nie widać nic szczególnego.
 5. Zacznijmy od demek, najpierw wrzucę link do dwóch pierwszych. - ijo.rar ijo.dem 19:06 - cała akcja - kolega nie przejmuje się kompletnie fleszami (specjalnie zmieniałem gracza, bo tak widać czy flesz był od swojego czy od przeciwnika), następnie w pełnym smoke modelowo. 19:22 - znowu w pełnym smoke widzi wszystko ijo2.dem 2:35 - flesz drużyny przeciwnej wybuchł obok Ciebie, ale mimo wszystko traktujesz go jakbyś go nie dostał, można byłoby to nazwać przypadkiem, ale uskoki i przejście celownikiem po modelu na pełnym fleszu jest już nie oszukujmy się gra
 6. Niestety czas na odwołanie się od bana minął w dniu wczorajszym o 19:00. Według regulaminu użytkownik ma 48h na odwołanie się od bana. O tym, że otrzymałeś bana i się z nim nie zgadzasz powinieneś był zadbać dużo wcześniej, najlepiej od razu. Załączę odnośnik do regulaminu, żeby nie pozostawiać niejasności - regulamin strefy banów - oraz przytoczę poniżej interesujący nas podpunkt.