Jump to content
  • Create New...

Skarga na serwer AWP

Recommended Posts

Twój Nick:Kumkacz
Nick osoby która zawiniła:ogół administracji/wlascicieli itp
SteamID oskarżonego::
Data i godzina zdarzenia:od sprzedania servera
Opis Sytuacji:kiedyś server był dobrym serverem z AKTYWNĄ ADMINISTRAJCĄ typowy 4fun nie tylko na serverku ale też poza hide and seek itp teraz sie zmienił w hujnie z ezfragzami na czacie bez aktywnej administracji (może jest z jedna osoba aktywna ale to huja daje , obecny admin ZIBI teraz ma admina a wcześniej dostal perma hahhaah to przesada, weszliście na społeczność servera której wcześniej nie znaliście i zaczeliście sie rządzic , dawna społeczność odeszła nie przez brak chęci tylko przez brak możliwości normalnego grania od odejścia MARCOPOLO I MICHAŁKA server upadł i nie podniesie się . Dawni wlaściciele przynajmiej nabijali po 50h. A teraz nawet sie ich nie widuje .Sprzedany na hajs a nie to sie liczy w serverach i tego widocznie nie widzial rabit ,liczy sie spolecznośc i ich aktywnoś . Mając do wybory serwery z aktywnością admina i brak cheaterów NIE WYBRAL BYM TEGO SERVERA 
Dowody(Demo/SSy/Świadkowie):discord soulmc i inne osoby towarzyszące dawnej spoleczności

• Love (+1) 1
  • Haha (0) 7

To co tutaj napisał kumkacz popieram w 100% ludzie którzy grali na tym serwerze byli stałymi graczami i lubili ten serwer , ale to co się dzieje teraz nie da się wytrzymać kiedyś wbiłem na ten serwer zwróciłem uwagę dla admina żeby tak dużo nie rozmawiał to powiedział że mam wypierdalać jak mi się coś nie podoba. A co do cziterow oni zawsze będą bo będą Ale można je zwalczyć. Gdy odchodziłem z tego serwera jako admin powiedziałem krótko i na temat serwer upadnie tak czy siak uratowało ich tylko to że wzięli jakiś dzieciaków do administracji żeby usunąć typowych cziterow tych co nie trzeba sprawdzać i z tego co widzę to moje słowa się sprawdzają. ;/

• Haha (0) 3
  • Smutek (0) 2
  •  esej changed the title to Skarga na serwer AWP

Niestety nie znam cie koleszko, moze to i lepiej, bo po tym co napisales stracilbym do ciebie szacunek.

1. Zibi nie jest zadym administratorem i w bliskiej przyszlosci nie zanosi sie na to zeby nim byl z powodu wieku 

2. Sadzac po oskarzeniach dotyczacych zibiego chodzi ci pewnie o serwer AWP. Lekko sie chwalac a raczej nasza administracje niektorzy z nas maja na tym serwerze po 15-20 godzin tygodniowo wiec podjezdza mi tu farmazonem.

3. Nie wiem czy kazdy wie lecz starzy własciciele mieli duzo za uszami.  Kolesiostwo pełna parą, dawanie kredytow znajomym było bardzo uczciwe.

4. A co do czasu grania naszych wlascicieli to zauwaz ze oni nie sa od nabijania godzin tylko od utrzymania tego wszystkiego w kupie. Nie jednokrotnie wyrzekaja sie czasu dla własnej rodziny tylko po to aby to wszytko sprawnie dzialalo. 

Podsumowujac cala nasza administracja ma z tego posta niezla polewke, bo kazdy dobrze wie ze ten serwer za czasow starych wlascicieli schodzil na psy. 

15 minut temu, Marcopoloo86 napisał:

uratowało ich tylko to że wzięli jakiś dzieciaków do administracji 

Kolejny farmazon do kolekcji.

Jak byłbyś chociaz troche zaintersowany sytuacja naszej administracji spojrzałbyś na wymagania dotyczace tej rangi. 

Jezeli nazywasz chlopakow po 18 lat dzieciakami to ciekawy jestem twojego toku rozumowania i sensu twojego zycia

• Like (+1) 4
  • Junior Administrator

Z choinki się urwałeś?? Za dawnych właścicieli serwer miał 18 adminów i po 3 cheaterów na mapę, więc zachwalanie dawnych adminów sobie odpuść. Nie mam pojęcia skąd wziąłeś informacje o tym, że gracz ZIBI jest adminem ;) Na nikogo nie weszliśmy i tak rządzimy się bo nie chcemy doprowadzić do tego, aby serwerem rządziła grupka graczy, która robi co chce, tak jak to było za czasów dawnych właścicieli, gdzie robili sobie przekręty z kredytami i bóg wie co jeszcze. Nie widzę również, aby serwer upadł więc podnosić się nie musi. Masz bardzo dużo do powiedzenia, a w tym miesiącu masz przegrane raptem 3h, także trochę mało aby wiedzieć o aktywności administracji ;)

Z tych wypowiedzi wynika, że jesteście graczami z dawnej grupki, którzy tęsknią za kolesiostwem i przekrętami, @Marcopoloo86 tak lubiłeś ten serwer, że go olałeś totalnie. Normalne jest, że kiedy serwer zmienia właściciela to pojawią się zmiany, choć dużo nie zmieniliśmy tylko wprowadziliśmy porządek. 

Cytat

Gdy odchodziłem z tego serwera jako admin powiedziałem krótko i na temat serwer upadnie tak czy siak

Wróżbita Maciej się pomylił, przykro nam że jako admin i wróżbita się nie sprawdziłeś, a te dzieciaki o których mówisz, są starsze od ciebie ;) Macie po prostu ból dupy, że serwer sobie dobrze radzi bez was i tej "fikcyjnej" społeczności.

• Like (+1) 6

Zacznijmy od tego, że teraz przynajmniej jest porządek :D 

• Like (+1) 1
  • Junior Administrator
Cytat

Wasz porządek nie jest dawnym naszym porządkiem

Stary "porządek" nie wróci, bo nie tolerujemy kolesiostwa i oszukiwania graczy, więc skończ ten temat.

Cytat

Btw wedlug ciebie jak permamenty hack wbija na luzie kalach to ok?

Skoro masz podejrzenia co do gracza a według admina ów gracz jest czysty, obejrzyj demko i go rozpisz, bo oskarżyć jest łatwo a udowodnić już nie bardzo.

3 godziny temu, KUMKACZ napisał:

Wasz porządek nie jest dawnym naszym porządkiem

Mam wrażenie że właśnie sam się zdisowales. Albo masz iq na poziomie zera albo udajesz głupiego 

To że kiedyś ten serwer był na najnizym poziomie to nie znaczy że ten tez taki będzie. Rozdawanie kredytów komu popadnie było je**** egoizmem z waszej strony. Porównujesz ład i skad obecnego serwera do dawnej amatorki XD

Edited by xhardd
  • Like (+1) 1
  • Love (+1) 2
Guest
This topic is now closed to further replies.