Jump to content
  • Create New...

[ODBANOWANY] Odwołanie od bana

Recommended Posts

Ehhh po pierwsze nigdy nic nie miałem, moja ranga to supreme, mam prawie 4k godzin i zresztą sprawdź sobie konto. Chciałbym Ci powiedzieć ze w grze jest coś takiego jak mini mapa na która ja patrze praktycznie cały czas i na niej zaznaczają sie gracze ktorych ktos zobaczył :D Nie wiem ile juz grasz w ta gre ani jaka masz range ale po tym co napisales moge wywnioskowac ze na wyzszy poziom rozgrywki jeszcze nie wszedłeś (oczywiscie bez obrazy) Na serwerze sa osoby które mnie znają, wiedzą jak gram itd, zwłaszcza że jestem adminem na innym serwerze... Reakcje sa spowodowane po prostu wycwiczona ręką po tylu latach gry na awp :) Do gry również potrzebne sa sluchawki, których akurat używam i też wiele pomagają!!  Jesli to mozliwe proszę o sprawdzenie mojego odwołania przez kogoś kto w miarę bardziej ogarnia tę grę bo tutaj ewidentnie zaszła pomyłka. Pozdrawiam !!

Splith to mój dobry ziomek z którym gram blisko trzy lata. Poprzedni serwer z AWP na którym graliśmy i spędziliśmy razem około 400 godzin upadł i nikt na nim nie gra. Przenieśliśmy się tutaj i niestety jeden z adminów niesłusznie go ocenił. Połowę z tych 4k godzin które ma spędził na serwerach z AWP więc dlatego czas reakcji jest wyjątkowo szybki. Gdy gramy MM na supy oraz lemy potrafi zrobić po 40/45 fragów. Prosiłbym o ponowne ocenienie dema przez kogoś innego. 

Pozdrawiam :(

• Love (+1) 1

To może ja się wypowiem do rozpisanego demka @ IGonnaHitYa.

01:07- Zwykłe sprawdzenie prawej strony, po za tym było słychać tupanie.

01:35- Słychać scope enemy.

02:48- Wiedział że jesteś po prawej stronie bo strzelał do ciebie, po chwili słyszał twoje tupanie więc już wiedział :).

08:31- Jak podskoczył było widać czubek głowy, po za tym dla mnie zwykłe sprawdzenie góry, często ktoś tam jest wiec mógł się spodziewać.

10:12- Teammate Splitha patrzył prawą stronę cały czas, a sam splith podskoczył na górze i widział że lewa strona jest czysta, więc spodziewał się przeciwnika w okolicach respa, wydaje mi się że było nawet słychać scope dragon boss'a.

10:27- Splith najpierw wychyla się z lewej strony gdzie widział ennemy i nawet oddał strzał do nie go, więc zmienił pozycje i po prostu zabił enemy bo wiedział gdzie jest :)

Jeśli chodzi o dalsze podpunkty.... Nawet ich nie będę poruszał zwykłe rzeczy. 

Jak dla mnie skillowy i dobry zawodnik co gra dużo awp i na serwerach awp. 

@ IGonnaHitYaPolecam volume 1 przy sprawdzaniu demek. ;)

• Like (+1) 1
  • Love (+1) 2
  • OMG  (+1) 1
Guest
This topic is now closed to further replies.