Jump to content
HitRow

[ZBANOWANY] annihilation - odwołanie - pożegnanie

Recommended Posts

Nick podczas gry: annihilation

Powód bana: Czitowanie

Godzina, data zdarzenia: 2 dni temu

Moje Steam ID / IP: -

Wycinek z konsoli:
Connection accepted by 147.135.199.82:27015
Kicked :"Wyrzucony z powodu rezerwacji slotow"

akurat pewnie jakby były wolne sloty to bym mógł wrzucić odpowiedni wycinek chociaż nie ma to sensu teraz każdy wie o co chodzi.

Odwołanie oczywiście po czasie bo po pierwsze nie miałem ochoty go pisać po drugie ostatnio mniej czasu na cokolwiek ale dzisiaj się zebrałem i czytając rozpiskę zauważyłem, że demko an5 jest tak oczwiste, że coś mam i postanowiłem je obejrzeć.

Obejrzałem je całe i uważam to za stratę swojego czasu bo nie ma tam nic nadzwyczajnego :

17:59 - skok celownika b+++ (w zasadzie po tym powinien już polecieć PERM z marszu, szarpie celownikiem jakby go prądem razili) o jakim szarpaniu celownika mowa ?
Owszem ostatni strzał faktycznie ciut dziwny bo szybki noozoom i nie widać na ile czysto przymierzone.

Zarzut na noflash kompletnie nietrafiony gdzie na większości akcji widać jak bardzo jestem zdezorientowany przy flashu wręcz mówię, że "biało na ryju" (na pewno chciałoby mi się udawać będąc adminem i nie podejrzewając, że ktoś może mnie nagrywać)

Reszty demek nie oglądałem bo jak napisałem wyżej an5.dem według mnie nie wskazuje nic specjalnego.

Odwołanie piszę bardziej dla sportu bo i tak nie zamierzam już tutaj grać gdyż atmosfera po tej sytuacji jest na tyle nieprzyjemna, że nawet nie mam ochoty bardziej post napisany aby kto chce sam zajrzał do demka o którym piszę i sobie wyrobił swoje zdanie.

Od siebie na koniec dodam, że bądź co bądź przez cały okres grania u was poznałem sporo fajnych ludzi i chciałbym im podziękować za grę może gdzieś kiedyś spotkamy się na innych serwerach, a może i nie bo ostatnio jest mniej czasu na granie i tylko obowiązek wyrabiania minut mobilizował mnie aby usiąść i przegrać parę mapek.

10 osób sie myli ty czysty odwołanie pozegnanie po 2 dniach bo nie było pomysłu co napisać wstyd i hańba byles adminem to co zrobiles to jest najgorsze powinni ci spalić komputer żebyś juz nigdy w nic nie zagrał zero szacunku i nie pozdrawiam idz do piekła:) takie życzenia na święta:)  

• Downvote 3
  • Junior Administrator

Mnie osobiście jest bardzo przykro że dochodzi do takich sytuacji, ale uczy nas wszystkich że trzeba każdego mieć na oku, nie ważne jak długo gra i na jakim stanowisku na sieci. 

Mam też swoje powiedzenie, że jak ktoś ma wpaść to i tak wpadnie, tak też się stało w tym przypadku. 

Co do tego lamentu napisanego w odwołaniu - dołączę tylko screen z naszej rozmowy - Ty od początku nie miałeś zamiaru się odwoływać, jak to wspomniałeś "po co rozdmuchiwać".

Materiał zebrany na Ciebie również polecam każdemu przeanalizować, można się z niego coś nauczyć ;)

Screenshot_2020-12-09-19-05-03-274_com.valvesoftware.android.steam.friendsui.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...