Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Hej wszystkim!

Mam na imię Piotr mam 20 lat nie mam dziewczyny ale staram się aby zdobyć tą jedyną. Gdzieś tam pracuje ale nadal mieszkam z rodzicami. Gram w lola od końcówki 2k13 aż do tej pory i moja max ranga to P4 mimo, że uważam się za drugiego najlepszego ADC na świecie (Rekkles TOP1 <3) a jeżeli nie na świecie to na pewno w moim regionie bo mimo niskiej rangi to i tak wymiatam ale moja drużyna zawsze trolluje i jak ja nie po carruje gierek to nikt inny za mnie tego nie zrobi. W ceesa gram od 12 roku życia gdzie robiłem staty po 42/12 ale byłem takim noobem, że nawet topki serwera nie umiałem sprawdzić bo nawet nie znałem komendy ale zapewne byłem top15. Lubię grać w piłkę nożną a moim ulubionym klubem jest Real Madryt i mimo, że czasami grają gówno to nie jestem sezonowcem (tak tak nie lubię barcy ale ją szanuję). Mam nadzieję, że nie jedna osoba będzie na mnie narzekać, że za dobrze klikam w myszkę ale taki już jestem. Przed graniem w komputer w wakacje zawsze wychodziłem z ekipą o 9 rano wracałem na 13 na obiad a później do wieczora szwendaliśmy i bujaliśmy się jak nie wiadomo kto. Cieszę się, że miałem takie dzieciństwo i współczuje osobą które muszą dorastać w dzisiejszych czasach z eko papierosami i wódką gdzie za moich czasów każdy kmninił jakby tu najdłużej pograć na kompie albo posiedzieć do późna na dworze.

Pozdrawiam! 🤠

Guest
This topic is now closed to further replies.