Jump to content
HitRow

[PRZYJETY] Podanie MaKuWhyyy [GO]

MaKu
 Share

Recommended Posts

Nick: MaKuWhyyy
Imię: Oskar
Znajomość Systemu gry/programu w Skali podanej w opisie: 2
Główny serwer na którym bywasz: HitRow CS:GO 1v1 Arena (ex. 1shot2kill)
Link do twojego GameTrackera serwera gdzie jesteś/aś najbardziej aktywny/a: -
Steam ID (W przypadku Adminów CS): 0:0:572161729
Link do profilu Steam (W przypadku Adminów CS): Społeczność Steam :: MaKuWhyyy (steamcommunity.com)
Dlaczego chciałbyś/aś dołączyć do naszego grona: Jestem bardzo aktywną, nie toksyczną osobą posiadającą ogromne doświadczenie z gier mobilnych, w których udało mi się tworzyć własne turnieje, servery i topowe drużynki. Jestem również bardzo pomysłowy, ambitny oraz skupiam się na danym projekcie, więc sądzę, że mogę wnieść bardzo dużo w Wasze szeregi.
Czy dołączyłeś/aś do grupy Steam / Polubiłeś/aś Fanpage: Oczywiście ;D

1 godzinę temu, Tober;D napisał:

Generalnie to niby widzę go na serwerze, ale niestety nie załączyłeś tutaj linka do swojego GameTrackera jednak byłem w stanie sam go wyszukać i ma tam tylko lekko ponad 18h na serwerze. https://www.gametracker.com/player/MaKuWhyyy/145.239.237.104:27060/

Ogólnie moja opinia jest taka, że może lepiej dograć sobie godzinki na spokojnie oraz dać się poznać reszcie administracji bo raczej zbyt wiele osób jeszcze większość z nas nie kojarzy i spróbować oczywiście za jakiś czas :D 

Teoretycznie tak, ale może miejsc braknąć ?

Generalnie to niby widzę go na serwerze, ale niestety nie załączyłeś tutaj linka do swojego GameTrackera jednak byłem w stanie sam go wyszukać i ma tam tylko lekko ponad 18h na serwerze. https://www.gametracker.com/player/MaKuWhyyy/145.239.237.104:27060/

Ogólnie moja opinia jest taka, że może lepiej dograć sobie godzinki na spokojnie oraz dać się poznać reszcie administracji bo raczej zbyt wiele osób jeszcze większość z nas nie kojarzy i spróbować oczywiście za jakiś czas :D 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• 31 members have viewed this topic:
     esej  Natalka  HypeX997  Ziembek  hedszot  HS666   Tober;D  Ground Zero  egoo22  Prz3MaS  shym1  †DYM$ON ツ  LM Lryye  k0sa ❤   jackyy  Syroooooo  GACEK  Justynkaa  xhardd   schizaa.  bandolero  jarek797  Yamaszka  ZrYjPoMa?RaNcZa  Madaj♡♡  IGonnaHitYa  MaKu  Guest  Samsyk  MaTi  Candy_Love 
  • Create New...