Skocz do zawartości
HitRow

[ODRZUCONE] Podanie Oswojony Arbuzik [GO]

Arbuzik

Polecane posty

Nick:Oswojony  Arbuzik
Imię: Kajtek
Znajomość Systemu gry/programu w Skali podanej w opisie: 4
Główny serwer na którym bywasz: na wszystkich
Link do twojego GameTrackera serwera gdzie jesteś/aś https://www.gametracker.com/player/Oswojony Arbuzik/145.239.237.104:27060/
Steam ID (W przypadku Adminów CS):STEAM_1:1:550476261 
Link do profilu Steam (W przypadku Adminów CS):https://steamcommunity.com/profiles/76561199061218251/
Dlaczego chciałbyś/aś dołączyć do naszego grona: Głownie dlatego bo chciałbym łapać cheaterów i zauważyłem że jest mało administratorów i jestem kreatywny i pomysłowy i już sie poprawiłem jestem kulturalnym i opanowanym człowiekiem nadaje się na administratora
Czy dołączyłeś/aś do grupy Steam / Polubiłeś/aś Fanpage: tak nie

Edytowane Środa o 11:51 przez Arbuzik

• Puchar (+1) 2

Jestem na TAK. Jest ambitny i poprawił swoje zachowanie na +. Więc dał bym mu szanse ?

• Lubię to (+1) 1

Czas gry jak najbardziej na plus dla ciebie, niestety wiek jest lekkim problemem, po rozmowie "kwalifikacyjnej" z opiekunami bedzie wiadomo czy nadajesz sie na to stanowisko.

• Lubię to (+1) 1

Moim zdaniem nie ma o czym gadać. Podanie złożone po czterech dniach od poprzedniego, masz tylko 11h z wymaganych 30 i grasz tylko na arenkach a nie jak to napisałeś na wszystkich naszych serwerach do tego w dzień składania pierwszego podania dostałeś muta i gaga za kulturę więc odrzucam podanie z miejsca.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

•   Kto przeglądał temat?
    James Moriarty  Gracu :)  Tober;D  HypeX997  hudinii  xhardd  Natalka  HS666  shym1  Sm00th  hedszot   schizaa.  Yamaszka  Adrian  Aleksandra.  †DYM$ON ツ  GACEK  Domcia   Jaro_PREZES  Madaj♡♡  Arbuzik  Syroooooo  MaKu  Prz3MaS  EvB  MaTi   123  Vorver  LM Lryye  Ground Zero   esej  Samsyk  Justynkaa  Semii  Gość 
  • Dodaj nową pozycję...