Skocz do zawartości
HitRow

[ODRZUCONE] Podanie Hedszot [GO]

hedszot

Polecane posty

Nick: hedszot
Imię: Bartek
Znajomość Systemu gry/programu w Skali podanej w opisie: 2
Główny serwer na którym bywasz: HitRow Mirage
Link do twojego GameTrackera serwera gdzie jesteś/aś najbardziej aktywny/a: https://www.gametracker.com/player/hetszot/91.224.117.39:27070/
Steam ID (W przypadku Adminów CS): 76561198879710857
Link do profilu Steam (W przypadku Adminów CS): https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=919445129&token=t-VWmzrJ
Dlaczego chciałbyś/aś dołączyć do naszego grona: Ponieważ myślę, że jako aktywny gracz dobrze bym sie na takim stanowisku sprawował.
Czy dołączyłeś/aś do grupy Steam / Polubiłeś/aś Fanpage: Tak

Wiem, że tak było ale nie brałem wtedy ludzi ktorzy tam grali "na serio".

Od jakiegos czasu staram sie to ograniczac do zera.

Zgadzam sie z tym co napisalas Natalia( apropo tego wyzywania chodzi mi o to ze nie obchodziło mnie jeszcze niedawno co inni beda o mnie mysleli jak ich wyzwę i czy jest to w stosunku do nich ok)

Kilka razy byłem swiadkiem jak zwyzywales innego gracza za to że cie zabił, nie wiem czy jestes wystarczajaco opanowany aby pelnic role admina.

/edit 

Przypomniało mi sie że ta sytuacja o ktorej wspominam wydarzyła sie o ile mnie pamiec nie myli wczoraj tj. 26.01 lub przedwczoraj 25.01. Nastąpiła w tobie nagła boska przemiana, tylko przez to że zauważyłeś mozliwość zostania nowy adminem. Niestety tak łatwo tej rangi sie nie dostaje. Musisz zapracować na swoje dobre imię. 

Tak więc..

Nawet jeśli kogoś zwyzywałeś (jak już powiedział @ xhardd) i nie brałeś zawodników na serio to nie usprawiedliwia cię to ze swojego zachowania tym bardziej że jest regulamin dla graczy i tak samo trzeba go przeczytać albo będą konsekwencje. Taka jeszcze jedna uwaga jeśli wtedy nie brałeś osob na serio to dlaczego składasz podanie na admina? Co się takiego zmieniło? Najlepsze jest to że pierwszy raz zacząłeś grać z nami 7 dni temu więc nie jestem pewna do tego co się zmieniło i jak bardzo 'starasz się ograniczać'. Wiek też mnie jak narazie nie przekonuje. Jedyne to że jesteś aktywny przez ostatnie 8 dni. Nawet bardzo aktywny. Moim zdaniem daj sobie i nam jeszcze troche czasu na serwerze i daj się przede wszystkim poznać i przekonaj nas że rzeczywiście się ograniczasz.

Powodzenia 

n.

Hej, twoja aktywność jest BARDZO dobra ( ok 200-300 minut dziennie) 
Lecz czytając wypowiedź @ xhardd można wywnioskować że nie nadajesz się obecnie na stanowisko admina serwerów GO z powodu wyzywania innych graczy.

Moim zdaniem popraw zachowanie na serwerze i nie widzę przeciwwskazań  abyś został przyjęty :D.

To tak twoja aktywność jest jak najbardziej na plus
Ja osobiście nigdy nie widziałem/słyszałem jak kogoś wyzywałeś ale jeżeli @ xhardd był przy sytuacji w której ty wyzywałeś graczy na serwerze to stwierdzam że nie nadajesz się jeszcze na admina GO
Ogólnie to zgadam się co napisał wyżej @ dragON69popraw zachowanie i myślę że będzie dobrze

• Lubię to (+1) 2

Patrząc na twojego gametrackera jesteś aktywny, ale niestety tylko od 10 dni do tego doszły mnie słuchy, że miewasz problemy z zachowaniem kultury. Pograj trochę dłużej i popraw zachowanie, wtedy spróbuj ponownie.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

•   Kto przeglądał temat?
    Ricziiii  hedszot  HS666  xhardd  mvtigxl  Tober;D  BananBot  hudinii  Samsyk  TYLKO VIVE  Madaj♡♡  egoo22  Haq?!  shym1  WALE BUHA W WIADRO  Candy_Love  Ziembek  CZARNYYY  RubiX   gapciu  Bardzo_Wredny  MaKu  Justynkaa  EvB  Yamaszka   Jaro_PREZES  HypeX997  Prz3MaS  Spartanin  GACEK  Ground Zero  LM Lryye  Natalka  Gość  †DYM$ON ツ   esej  Sm00th  k0sa ❤  Gość  Adrian  Syroooooo  MaTi 
  • Dodaj nową pozycję...