Jump to content
HitRow

[ODRZUCONE] Propozycja turnieju 2vs2


EvB
 Share

Recommended Posts

Jestem jak najbardziej za. Dobry pomysł, który może przyciągnąć trochę nowych osób, oraz zawsze jest to jakieś urozmaicenie eventowe 

Link to comment
Share on other sites

Osobiście jestem jak najbardziej na TAK. Jest to fajna odskocznia jeżeli chodzi o rywalizacje, ponieważ obecnie gracze chcąc rywalizować ze sobą muszą konkurować pod względem ilości punktów albo spędzonych godzin na serwerze.

Link to comment
Share on other sites

Pomysł jest jak najbardziej do rozważenia przez zarząd, po rozmowie oraz wypromowaniu owego konkursu pewnie znalazłoby się paru chętnych. Pytanie czy znalazłoby się ich wystarczająco?

Jeżeli pomysł jest wstępny dlaczego zakładać już discorda oraz robić drabinkę? Data turnieju do ustalenia jest na pewno. Brałam już udział w owych turniejach i powiem tyle że w dwa dni skończyć turnieju łatwo nie będzie. Grafika jest trochę niskiej jakości przydałby się grafik (ale to można załatwić). Co do regulaminu mam parę zastrzeżeń. Natomiast '5.Administracja turnieju ma prawo do nadzorowania  meczy.' nie wiem czy to byłby dobry pomysł, powinny zająć się tym wyższe rangi m.in UBTeam/Opiekun. '8. Gracze mają obowiązek podczas turnieju rozmowy tylko i wyłącznie na naszym Discord' po co discord jeśli jest sieciowy Ts3 jak już wspomniałam? Wydaje mi się że regulamin powinien być troszkę bardziej dopracowany, oczywiście to jest jego pierwsza wersja jeżeli turniej zostanie zaakceptowany. Wstępnie jest to pomysł warty zainteresowania brakuje tylko dopracowania. 

 

Pozdrawiam 

n.
 

Link to comment
Share on other sites

Jestem na tak, sam chętnie się spróbuję.

Nie tylko będzie można poczuć smak rywalizacji ale i super zabawę, nie każdy w przeszłości miał możliwość sprawdzenia się w turniejach :)

Kwestia jeszcze poprawy paru rzeczy które wyżej napisała @ Natalkapodpisuje się pod jej wypowiedzią i mam nadzieję, że to wypali. 

Powodzonka!

 

PS. Zamiast turnieju na zasadzie trybu skrzydłowego, fajnym pomysłem byłby turniej na aim-mapach które np są w puli naszego serwera,ale to może w przyszłości ? 

  • Love (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Administrator

Pomysłodawców już z nami nie ma, może kiedyś pomyślimy sami.

PROPOZYCJA ODRZOCNA.png

obraz_2020-11-06_213404.png

Moje kochanie, wróć kiedyś

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

  • 39 members have viewed this topic:
    hudinii  yolo1337  HS666  Yamaszka   Tober;D  †DYM$ON ツ   esej  shym1  Adrian  HypeX997  Ground Zero  MaTi   Legendarny Michal  Candy_Love  VACek #toxic  EvB  Sm00th  MaKu  LM Lryye  Kaarolina  Syroooooo  Natalka  Ziembek  belmondoo2115  Kluseczka  xhardd  abc1  Prz3MaS  Sylwaaa  Samsyk  jarek797  Madaj♡♡  GACEK  AJN  CZARNYYY  Guest  SlMBA  Staszek_  Vesper 
×
×
  • Create New...