Skocz do zawartości
HitRow

[PRZYJETY] Podanie -madnessik- [GO]

-madnessik-

Polecane posty

Nick: -madnessik-
Imię: Jakub
Znajomość Systemu gry/programu w Skali podanej w opisie: 3
Główny serwer na którym bywasz: Arena 1
Link do twojego GameTrackera serwera gdzie jesteś/aś najbardziej aktywny/a: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.237.104:27060/top_players/?query=-madnessik-
Steam ID (W przypadku Adminów CS): STEAM_0:1:459634182
Link do profilu Steam (W przypadku Adminów CS): https://steamcommunity.com/id/jebaczydsona
Dlaczego chciałbyś/aś dołączyć do naszego grona: Często zdarza mi się grać na arenach hitrowa jak i czasami na miragu, poznałem tu sporo dobry ludzi i chcę dołożyć swoją cegiełkę do tej serwerowni.
Czy dołączyłeś/aś do grupy Steam oraz Discorda: Dołączyłem do grupy steam.

• Lubię to (+1) 1
  • Serduszko (+1) 1

Znam cię z aren oraz miałem przyjemność rozmawiać z tobą na ts , więc mogę stwierdzić iż jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko. Na serwerach wykazujesz się dużą dojrzałością ( do czego zobowiązuje cię  twój wiek ), profil ogarnięty co zawsze na + , strzelić coś tam umiesz , godzin również masz wystarczająco dzięki czemu rozpoznasz cheatera. Jedyny minus to aktywność lecz 6h na tydzień to nie jest dużo. Nasz system jest banalny co nie stanowi problemu. Jestem na TAK

• Serduszko (+1) 1

Wiele razy widziałem ciebie na serwerach, jesteś miły dla innych graczy. Masz doświadczenie w gierce. Jestem na TAK

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

•   Kto przeglądał temat?
    -madnessik-  HS666  Samsyk  HypeX997  GACEK  Gość  yolo1337  exxx <3  Tober;D   Legendarny Michal  Wojtas  Sm00th  Ziembek  Floda  Madaj♡♡  Gracu :)   esej  †DYM$ON ツ  MaTi  xhardd  Candy_Love  RubiX  mvtigxl  Nicko  BananBot  hudinii  hedszot 
  • Dodaj nową pozycję...