Jump to content
HitRow

[ODRZUCONE] Podanie Pacha [GO]

h0t1r
 Share

Recommended Posts

Nick: Pacha
Imię: Kacper
Znajomość Systemu gry/programu w Skali podanej w opisie: 3
Główny serwer na którym bywasz: Mirage #1
Link do twojego GameTrackera serwera gdzie jesteś/aś najbardziej aktywny/a: https://www.gametracker.com/player/spoceniec/91.224.117.39:27070/             lub     https://www.gametracker.com/player/Pacha/91.224.117.39:27070/
Steam ID (W przypadku Adminów CS): [U:1:361514043]
Link do profilu Steam (W przypadku Adminów CS): https://steamcommunity.com/id/13373371331/
Czy dołączyłeś/aś do grupy Steam oraz Discorda: Tak

Dlaczego chciałbyś/aś dołączyć do naszego grona:

W skrócie przedstawiając to wszystko, myślę że mając dużo czasu bez pon i wtorku, bo pracuje.. To jestem w stanie zapewnić częstą dostępność na serwerze  jak i szacunek do drugiej osoby.

Posiadam dosyć dużą liczbe godzin na serwerze do tego dochodzą godziny w csie, jestem dosyć "doświadczonym" graczem i myślę że jestem w stanie unieść obowiązki administratora bez problemu.

Oczywiście kiedyś posiadałem [2/3 lata temu], administratora na innej serwerowni, niestety padło wszystko a moje 2/3 miesiace doswiadczenia juz dawno zostały zapomniane.. Szybko się uczę i przykładam do obowiązków, pozdrawiam serdecznie i życzę WESOŁYCH! <3 

[Nie wiem czemu ale moje 1 konto posiada 2 gametrackery, po wpisaniu poprzedniego nicku rownież wyskakuje]

Osoba bardzo dobrze znana na serwerze. Jesteś graczem opanowanym, z kulturą i dystansem do siebie. Nie dajesz się prowokować. Dużo grasz na serwerze, a w samego csa jeszcze więcej, więc doświadczenie w rozróżnianiu cheatera od dobrego gracza masz. SM jest bardzo prosty więc szybko się go nauczysz. Nie widzę problemu w tym, aby dać ci szansę jako admin na serwerze.

Jestem na TAK

Oczywiście również pozdrawiam i życzę wesołych świąt ;p

• Love (+1) 2

• Servers Keeper GO

Oczywiście, że na TAK

+ wiek 

+ rozpoznawalny gracz

+ doświadczenie w grze jak i w "adminowaniu"

+ kulturka jest

-/+ SM jest mega prosty więc ogarniesz w góra dzień

+ aktywność na serwerze

Myślę, że jesteś odpowiednią osobą na stanowisko admina.

kc :PepeHeart:

XTPR0pu.jpg

+ wiek 

+ doświadczenie 

+ bardzo miły gracz 

Jestem na TAK

+wiek

+ogarnia gierke wiec bez problemu rozpozna cheaty

+kulturalny i opanowany 

Na tak :))

Gracz został zbanowany, odrzucam.

• Smutek (0) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• 40 members have viewed this topic:
    h0t1r   Tober;D  Samsyk  Wojtas  HS666  GACEK  MaTi  James Moriarty  Gracu :)  Guest  Nicw  Cloud  Madaj♡♡  xhardd  HypeX997  Sm00th  Riczihehe  M4MR   Floda  exxx <3  Ziembek  Ground Zero   esej  raczek  Candy_Love  Baka   Legendarny Michal  Gregory  josef  hudinii  shym1  †DYM$ON ツ  Sieczka  abc1   HARNASSS  mvtigxl  hedszot  RubiX  Nicko  gapciu 
  • Create New...