Jump to content
HitRow

Recommended Posts

witam wszystkich i pisze tutaj do was z przeprosinami glupio mi i glupio sie zachowalem niestety czasem tak wyjdzie ze tak sie stanie

nie wiem co mi odje.. do tej pory nie wiem czym sie kierowalem ale przepraszam ze tak zrobilem byla to moja pierwsza i ostatnia akcjia wiem ze niektore osoby obrazilem nie chcialem tego wybaczcie 

chcialbym powrocic na siec jezeli nie ma nikt nic przeciwko obiecuje wiecej nie odwalic takiej ani innej akcji

naprawde myslalem ze mozna hitrow zastapic innym ale niestety nie da sie to jest perelka w srod serverow i nigdzie nie bedzie tak jak tu dlatego prosze o jeszcze jedna szanse na powrot i mozliwosc grania z wami bo to jest i zawsze bedzie najlepszy server

Seba, sam podjąłeś decyzje o odejściu, dlatego nie potrzebujesz żadnych szans, drzwi były dla Ciebie zawsze otwarte :) 

Fajnie, że wróciłeś, uczmy się na błędach, nie pierwszy i nie ostatni ;)  Szacun, że potrafisz to powiedzieć głośno :clap:

Witaj ponownie! 

Hejka :) 

Fajnie, że wróciłeś. Wyrażenie skruchy i przyznanie się do błędu to jest coś na co stać niewielu - brawo ;) 

Nie ma co tu ściemniać, nie ma co tu kryć, ale bez gry na FFA HitRow nie da się żyć :D Ahh te rymy na spontanie <3

Zapraszam do udzielania się w dziale Redakcji :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...