Przerwa Techniczna WWW (Poniedziałek 01.02 / godziny 15-19) ×
Jump to content
  • Create New...

[ODBANOWANY] ssy dd2 sea gull

Recommended Posts

Nick: sea gull
SteamID lub IP: STEAM_1:0:1209474638
Data i godzina: 8 ‎czerwca ‎2020, ‏‎22:54
Na jakim serverze: only dd2
Zbanowany przez: 3kropek

Mapa: dd2
Link do pobrania Sceenershotów: https://www60.zippyshare.com/v/rwciBFbI/file.html

@ Bandit

Tłumaczę, że w folderze mam dwa takie same, co jest szczerze dla mnie dziwne, ale chyba nie wyczaruję screena, którego nie ma? Dostałam 5 takich screenów, więc wstawiłam to, co zastałam w folderze. To już chyba nie moja wina, że są zdublowane. Nie macie jak tego zweryfikować?

image.png.962be075d36e82ac824e7e604937df92.png

• ex Servers Keeper

@ shoija. Tu nie chodzi o to że na  screenach widac to samo tylko ss numer 2 i 3 to identyczne KOPIE ;) . Kod CR32 na 2 i 3 ssie jest ten sam . Tak jak @ Bandit napisał masz  48h albo wrzucisz 5 rożnych screenów  , albo nie mamy o czym gadac :)

@ KapelaN

Widzę, że będziemy sobie odbijać piłeczkę w nieskończoność. Po raz kolejny tłumaczę, że takie pięć screenów otrzymałam, więc takie również wstawiłam. Nic nie poradzę na to, że dwa są identyczne - po prostu tak zostały wykonane. Jeżeli nikt inny nie jest w stanie tego zweryfikować inaczej, to chyba dalsza obrona z mojej strony nie ma sensu, bo nie wstawię czegoś, czego nie mam. Gratuluję podejścia. :)

Edited by shoija
  • ex Servers Keeper

@ shoija . Ogólnie powtórzenie się kodu cr32 jest prawie nie możliwe  . Jedynie podczas jakiegoś laga.Jestem w pracy ale   @  Ground Zeroobejrzał demko i rzeczywiście mogło dojść do takiej sytuacji , więc dostajesz Ub. 

Guest
This topic is now closed to further replies.