Jump to content
  • Create New...

[ODBANOWANY] Odwołanie od Bana

Recommended Posts

• Vacation

Z powodow prywatnych cola niestety nie mogl rozpisac tego demka dlatego robie to ja. 

link do demka: http://w39.gotv.pro/srv42755/auto0-20200718-191431-721507344-de_mirage-_MIRAGE______CSGdansk.pl______SKINY___KOSY___GLOVES___RANGI_.dem.zip

A wiec:

1. 03:05- w momencie gdy plantuje pake odwraca sie na ct zobaczyc gdzie znajduje sie gracz CT
2. 03:12- ponownie spogląda na ct zeby sprawdzic czy gracz ct go nie podjezdza ( ucieka na kosie jak gdyby nigdy nic )
3. 4:50- sytuacja z connectora moim zdaniem aim zbyt dokladny
4. 10:30- podjezdza palac na kosie pomimo tego ze mogłby byc tam enemy, taka sama sytuacja na rampie, nie sprawdza zadnych katow wcelowuje sie wprost w enemy na boxach
5. 12:40- pomimo tego ze tt nadal znajdowal sie w palacach, wcelowal sie w niego i dal prefire, nie mial zadnych szans o nim wiedziec 

Jak dla mnie sytuacje obvious. Wiecej rozpisywac sie nie musze. 

• Like (+1) 2
  • Love (+1) 1
  • OMG  (+1) 2

1. 03:05- w momencie gdy plantuje pake odwraca sie na ct zobaczyc gdzie znajduje sie gracz CT -
2. 03:12- ponownie spogląda na ct zeby sprawdzic czy gracz ct go nie podjezdza ( ucieka na kosie jak gdyby nigdy nic ) +/-
3. 4:50- sytuacja z connectora moim zdaniem aim zbyt dokladny +/-
4. 10:30- podjezdza palac na kosie pomimo tego ze mogłby byc tam enemy, taka sama sytuacja na rampie, nie sprawdza zadnych katow wcelowuje sie wprost w enemy na boxach -
5. 12:40- pomimo tego ze tt nadal znajdowal sie w palacach, wcelowal sie w niego i dal prefire, nie mial zadnych szans o nim wiedziec +/- 

Podsumowując sytuacje dotyczącą gracza nie mogę stwierdzić, iż podane sytuacje są aczkolwiek za małe na stwierdzenie podejrzanego, który niby coś ma. Jeśli sytuacja się powtórzy z panem podejrzanym wtedy sam zobaczę demko i stwierdze co i jak. Na razie jak mówiłem za mało rozpisanych sytuacji.  UNBAN NADANY!

Pozdrawiam TUPTUS

Guest
This topic is now closed to further replies.