Jump to content
  • Create New...

[ODBANOWANY] Apelacja bana

Recommended Posts

Nie nagrałem demka niestety ponieważ nie spodziewałem się tego odwoałania. Ogólnie to kolegę pozdrawiam za to odwoałnie, jest ono kpiną , ponieważ kolega szczególnie się nie krył  a na serwerek wbił jakimś randomowym kontem. W jaki sposób strzelałeś to nawet nie bede się wypowiadał a nawet jesli ub dostaniesz to poświęcę te 10 minut i nagram to demko. Jednakże @ SZEVA prosiłbym o zwrócenie uwagi na to jak długi czas pełnię funkcję administratora oraz na to że w sprawie bana o cheaty jeszcze nie było u mnie odwołań. Dziękuje i pozdrawiam gorąco Adać

Pierwsza sytuacja 12:18 - na tępie 1/4 świetnie widać przeskok

Druga sytuacja 12:26 - celownik nie na głowie a jednak banik siada również na 1/4 świetnie widać 

numer 3  16:03 -strzał z awp celownik nawet nie jest na przeciwniku a jednak strzał oddany celnie (chociaż nie w główkę)

4 18:27 -celownik nie na przeciwniku a jednak bania siada 

5 18:34- tu nawet nie wiem co napisac ale warto sobie zobaczyć w 1/4

6 19:53- dziwny strzał lecz tutaj bardziej myślę że recoil jednakże w ciągu dlaszym dziwny strzał ze względu że pan podejrzany nie strzelał jakiegoś fullauto tylko krótkie serie a 3-4 pierwsze strzały z auga są celne  

7 20:15 - niesamowity refleks no i oczywiście główka warto spojrzećna 1/4 

8 26:35 -bardzo ładna głowa a jaki refleks do tego 

9 27:36 -celownik nawet nie na przeciwniku a głowa przez murek wleciała 

10 30:25 - sutacja sie powtarza celownik gdzie indziej głowa wpada 

11 35:17 -celownik nie na głowie a bania siada 

12  36:15 - celownik skierowany co najwyżej w szyję przeciwnika a głowka siada

Z całym szacunkiem ale mimo ze kolega jest administratorem na serwerze csgo wydaje sie ze ma on niewiele pojecia o samej grze. Gram w csa od 2014/2015 roku ogolnie mam 3.5h godzin ze wzgledu ze przez ostatnie 2 lata gram z dluzszymi przerwami, konto nie jest randomowe, mam na nim ponad 1.5k godzin a po steam hexie mozna sprawdzic ze jest ono "stare" (starsze napewno niz jakies randomowe) zalozone w lipcu 2017 roku. Propo jakiego kolwiek cheatowania, na prawde zastanawia mnie jak zdaniem Adasia wyglada aimlock, co prawda jest to pewnego rodzaju komplement ze moje strzelanie zostalo pomylone ze skryptem. Dodam jeszcze ze na serwer wbijam okazjonalnie od jakis 2 lat i nigdy problemu z moja gra nie bylo. Do walidacji moze sie jeszcze moj faceit przydac: https://www.faceit.com/en/players/Vixuniu

12:18"na tępie 1/4 świetnie widać przeskok" — [ 0% ]

12:26 "celownik nie na głowie a jednak banik siada również na 1/4 świetnie widać" — [ 0% ]

16:03"strzał z awp celownik nawet nie jest na przeciwniku a jednak strzał oddany celnie" — [ 0% ]

18:27"celownik nie na przeciwniku a jednak bania siada" — [ 0% ]

18:34"tu nawet nie wiem co napisac ale warto sobie zobaczyć w 1/4" — [ 0% ]

19:53"dziwny strzał lecz tutaj bardziej myślę że recoil jednakże w ciągu dlaszym dziwny strzał (...)" — [ 0% ]

20:15"niesamowity refleks no i oczywiście główka warto spojrzećna 1/4" — [ 0% ]

26:35"bardzo ładna głowa a jaki refleks do tego" — [ 0% ]

27:36"celownik nawet nie na przeciwniku a głowa przez murek wleciała" — [ 50% ]

30:25"sutacja sie powtarza celownik gdzie indziej głowa wpada" — [ 0% ]

35:17"celownik nie na głowie a bania siada"  [ 0% ]

36:15 — "celownik skierowany co najwyżej w szyję przeciwnika a głowka siada" — [ 50% ]

[ 0% ] — Nic nadzwyczajnego.

[ 50% ] — Wzbudza wątpliwości.

[ 100% ] — Oczywisty oszust.

Nie widzę tutaj żadnego aimlocka i nienaturalnego refleksu. Jedynie dwie akcje zawierają minimalne przeskoki celownika, które z resztą i tak są zbyt znikome aby brać je pod uwagę.
Gracz jak najbardziej CZYSTY.

• Like (+1) 1
Guest
This topic is now closed to further replies.