Jump to content
  • Create New...

[ODBANOWANY] MartynkaPierozky

Recommended Posts

Nick podczas gry: MartynkaPierozky
Nick admina: Adaś
Powód bana: Spectlist
Godzina, data zdarzenia: 10-08-20 17:58
Nazwa mapy: DE_MIRAGE
Link do bana w SourceBansie: http://banygo.hitrow.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:559391556&advType=steamid&Submit
Moje STEAM ID: STEAM_1:1:559391556

Ode mnie dodam tyle:
Grając już tyle wiem kto jest adminem. Akurat jak zabiłem Adasia na rampie to on poszedł instant spect a przez to, że mam 300 iq od oglądania Rick & Morty to zorientowałem się że ogląda mnie nawet chciałem mu powiedzieć że to ja lecz było już za późno. O istnieniu SpectLista dowiaduję się właśnie dzisiaj.

Komunikat który się wyświetla za kazdym razem gdy administracja w chodzi na specta jest taka że gracz opuścił grę,administratorem u nas nie byłeś a po za tym żaden z administratorów się tym nie chwali wszedłem na specta po jakiejś rundzie czy 2 mówisz na głos bez zająknięcia bez cienia wątpliwości adaś przestań mnie oglądać. Ja miałem mindfucka @ Foler również  po krótkim przegadaniu tego doszliśmy do wniosku, że skądś musiałeś o tym wiedzieć.  No jak dla mnie usprawiedliwienie twoje że masz 300iq oraz to że oglądałeś bajkę na netflixie nie daje ci 100 % pewności że cię oglądam bo przypomnę że gdy ja wszedłem na specta pojawił się komunikat na chacie że opuściłem grę 

@LetaryatNie brałem tego na poważnie, ale skoro grasz tak długo na serwerze to wiesz jak każdy, ale to każdy podchodzi do ludzi z nowym kontem w csgo. Wszedłeś na serwer z kontem 1 poziom cos tam strzelasz a później bez zająknięcia  mówisz adaś przestań mnie oglądać. Nie powiedziałeś tego od razu tylko minęła runda maksymalnie 2. Dla mnie oraz zapewne dla innych administratorów serwera wniosek wysuwa się sam spectlist i za to również zostałeś zbanowany. A co do bindów zdarza się nigdy nic nie wiadomo :V

6 minut temu, Adas napisał:

Komunikat który się wyświetla za kazdym razem gdy administracja w chodzi na specta jest taka że gracz opuścił grę,administratorem u nas nie byłeś a po za tym żaden z administratorów się tym nie chwali wszedłem na specta po jakiejś rundzie czy 2 mówisz na głos bez zająknięcia bez cienia wątpliwości adaś przestań mnie oglądać. Ja miałem mindfucka @ Foler również  po krótkim przegadaniu tego doszliśmy do wniosku, że skądś musiałeś o tym wiedzieć.  No jak dla mnie usprawiedliwienie twoje że masz 300iq oraz to że oglądałeś bajkę na netflixie nie daje ci 100 % pewności że cię oglądam bo przypomnę że gdy ja wszedłem na specta pojawił się komunikat na chacie że opuściłem grę 

Nie napisałem że kiedykolwiek byłem administratorem - Kojarzę KTO jest administratorem na serwerze.
Tak wyświetla się że gracz opuścił grę ale patrz w jaki sposób:
obraz.png.55ec1f74a736d221fbadb79a3baea4a7.png
Jeżeli wychodzisz normalnie z gry to nie wyskoczy przed tym GRACZ dołącza do widzów chyba ze masz super bindy.
A jak chodzi o 300iq i bajke to bardziej był żart a nie branie czegokolwiek na poważnie.
Gram tu od kilku dobrych miesięcy oraz na innych serwerach więc mam w miarę pojęcie jak coś działa.

• Administrator

Może zniszczę pogląd @ Admin CSGOże jesteście niewidzialni - nie widać was w statusach ale można was podejrzeć na inne sposoby których nie da się zablokować dlatego też bany za listę obserwatorów mogą być bardzo kontrowersyjne a udowodnienie ich może być albo nie możliwe albo prawie nie możliwe.

• Like (+1) 1
  • Love (+1) 1
Guest
This topic is now closed to further replies.