Jump to content
 • Sign in to follow this  

  News

  Czas na zmiany... oraz Konkurs

  Czas na nieduże zmiany
   
   ------>
   
  Przed ostatni czas byliśmy mniej aktywni przez różne problemy z którymi borykaliśmy się praktycznie codziennie, staraliśmy żeby użytkownicy tego nie zauważyli lub nawet o tym całkowicie nie widzieli, stąd na sieci po bardzo ładnym starcie nastąpił stop a miejscami nawet czasami regress w paru miejscach.
   
  Jak zdążyliście już zauważyć sieć CSGdansk przeszedł Rebranding (zmiany kosmetyczne) oraz wczorajszej nocy na wszystkich serwerach naszej sieci odbyła się masowa "reinstalacja" lub też "aktualizacja" wszystkich dodatków na ile było to możliwe, serwery powinny być bardziej stabilne oraz są już gotowe na potencjalne zmiany bez ewentualności wystąpienia piramidy problemów jak to było wcześniej.
  Zmianą uległa też nazwa sieci na HitRow
  Zarząd, serwery, kadra... i cała reszta pozostaje bez zmian!  
   
   
   
  Jako że my potrzebujemy pomocy a wy rozgrywki oraz głównie nagród, jak można zapomnieć o nagrodach.. przygotowaliśmy dla was konkurs "Łowca Błędów" opisany poniżej, miłego szukania problemów !
   
   
  Konkurs - Łowca Błędów
   
  Każdy może mieć swój wkład, cegiełkę w ten projekt, dlatego zachęcamy do udziału w tym konkursie.
  Zasady są proste - wychwyć jakiś błąd (stara nazwa w jakimś miejscu, literówka, błąd techniczny etc.) zgłoś go oraz odbierz nagrodę! 
   
   
  Przewidziano nagrody w postaci
   
  VIP na wybranym serwerze  Darmowy slot na wybranym serwerze  Medal na forum "Łowca Błędów"  Zwiększony poziom punktów reputacji  
  Wartość nagrody uzależniona jest od stopnia wychwyconego błędu
   
   
  Zgłoszenie błędu oraz odbiór nagrody będzie odbywać się w tym temacie, poniżej
   
  Wzór
  Opis:  Screen: @ User
   
  Pozdrawiamy, Wasza kochana Administracja 
   

  14 comments

  Rocket League za Darmo

  Twórcy popularnej „sportowej” gry "Rocket League" poinformowali, że latem tego roku produkcja ta przejdzie na model free-to-play. Rozgrywka pozostaną bez zmian, ale deweloperzy planują wprowadzić poprawki w interfejsie i niektórych funkcjach (np. turniejach oraz wyzwaniach). Co ważniejsze, w planach jest również wzbogacenie gry o cross-platformowy system progresji (oparty na koncie Epic Games ).
   
  W skrócie
   
  Rocket League latem przejdzie na model F2P Gra zniknie ze Steama (wersja PC będzie dostępna na Epic Games Store) Osoby które posiadają ten tytuł na Steamie będą mogły dalej grać Gracze, którzy kupili grę, otrzymają Legacy Status, oferujący szereg benefitów  
   
  Źródło: https://www.gry-online.pl/newsroom/rocket-league-f2p-zagramy-za-darmo-ale-gra-zniknie-ze-steam/ze1e2bd 
   

  0 comments

  Kilka tytułów do ogrania

  Witam przedstawię Wam kilka gier i okresy w których będą za darmo  
   
  Zapraszam!
   
  SMITE  aktualnie za darmo
  Magic: The Gathering Arena aktualnie za darmo
  Pathway  25.06 - 02.07
  Stranger Things 3: The Game 25.06 - 02.07
  Might & Magic: Chess Royale aktualnie za darmo
   
  Wszystkie gry możecie znaleźć na stronie: https://www.epicgames.com/store/pl/
   
   
  SMITE
   

   
  Pole bitwy bogów! Chwyć młot Thora, zamień swych wrogów w kamień jako Meduza lub użyj innej boskiej mocy jako jedna z ponad 100 mitologicznych postaci. Stań się bóstwem.Ponad 35 milionów graczy!
   
  Magic: The Gathering Arena

   

  Przygotuj się na największy karciany crossover w historii Magic: The Gathering. Odblokuj potężne talie, zdobywaj nagrody za granie i wskocz w sam środek akcji dla graczy na każdym poziomie umiejętności.
   
  Pathway

   
   Strategicznej przygotówce osadzonej w wielkiej dziczy lat 30. XX wieku. Rozwikłaj dawno zapomniane tajemnice okultyzmu, najeżdżaj na starożytne grobowce i przechytrzaj swoich wrogów w turowej walce drużynowej!
   
  Stranger Things 3: The Game

   
  Jest oficjalną grą towarzyszącą 3. sezonowi tego niezwykle popularnego serialu! Przeżyj znane z serialu wydarzenia, jednocześnie odkrywając nieznane wcześniej misje, interakcje z postaciami i tajemnice!
   
  Might & Magic: Chess Royale
   

   
  Pierwsza ogromna gra typu autobattler, gdzie 100 graczy mierzy się ze sobą w czasie rzeczywistym.
   

  1 comment

  Fakty, mity i ciekawostki o CSGO

  FAKTY, MITY I CIEKAWOSTKI O CS:GO.
   

  Na respawnie Terrorystów na mapie de_inferno można wskoczyć na balkon. 
  Do wejścia na balkon potrzebne są dwie osoby, jeden "terrorysta" Cię podsadza, a Ty skaczesz. Lecz uwaga w niektórych miejscach jest tylko tekstura, przez którą można spaść. 
   
   
   

  Na mapie de_inferno na respie TT znajdują się dzwonki. Strzelając w nie wytwarza się muzyka.
   
   
   

  Na mapie de_dust, można wejść na pałac. Również musi sojusznik Cię podsadzić. 
   

  Można zaczaić się tu na wychodzących terrorystów, uwaga można bardzo łatwo spaść. 
   
   

  Na mapie de_mirage po stronie AntyTerrorystów jest budynek z napisem "sprzedaż biletów".
   
   
   

  Na skinie AWP Dragon Lore, znajduje się logo zmarłego szwedzkiego piosenkarza. 
   
   
   

  Najlepszym graczem 2018 roku okazał się Aleksandr "S1mple" Kostyliev.
   

  Na mapie aim_bot po jakimś czasie pojawia się pokemon.
   
   
   
   
  źródło: internet, wilkipedia 
   
   
   
   

  0 comments

  21 lat gry CounterStrike

  Z okazji 21 lat gry Counter-Strike artysta narysował mapy z CS:GO

   
  19 czerwca 1999 roku pojawiła się pierwsza ogólnodostępna beta sieciowej strzelanki Counter-Strike, która wtedy jeszcze istniała jako modyfikacja do gry Half-Life.
  Gra podbiła internet! Twórca na pewno nie spodziewał się, że gra będzie tak rozchwytywana.
   Biorąc pod uwagę tendencję do krótkiej „żywotności” gier sieciowych, utrzymanie marki na rynku przez ponad 20 lat jest czymś naprawdę niesamowitym.
  Gra cieszy popularność na platformie Steam jak i również na Non Steam.
  Gra została stworzona z myślą o grze w sieci. Otrzymała wsparcie od Valve Software, dzięki czemu jest ciągle uaktualniania i została włączona do projektu Steam. Counter-Strike stosunkowo szybko zyskał popularność i stał się platformą turniejową na imprezach e-sportowych.
   
  Z okazji „urodzin” Counter-Strike’a jeden z użytkowników Reddita postanowił podzielić się z innymi swoimi obrazami, które zaczął malować już rok temu. Dzieła stworzone za pomocą farb akrylowych na płótnach przedstawiają najpopularniejsze miejsca na mapach takich jak dust2 czy też mirage.
  Wszystkie obrazy malarza znajdziecie na https://www.inprnt.com/gallery/rustenico/
   

   
  Obrazy Reddicie
   

   
  Na trwającą popularność CS-a wpływ ma wiele czynników. Zauważyć można, że gra pozostaje w praktycznie niezmienionej formie od dziesięcioleci, ale to tylko złudzenie. Produkcja miała różne wersje: od popularnego CS-a 1.6 do cieszącego się mniejszą popularnością Source’a. Jednak to CS:GO wyniósł markę na wyżyny popularności, przede wszystkim dzięki zadbaniu deweloperów o jej profesjonalną scenę. Gra jest rozchwytywana oraz ulepszana przez jej częste aktualizacje. Mimo wielu istotnych zmian gracze jednak ciągle narzekają na słaby system przeciwko oszustom, który najwidoczniej póki co jest na dole listy priorytetów Valve, bowiem w CS-ie cheaterów cały czas nie brakuje. Od dawna mówi się także o przejściu CS:GO na nowy silnik Source 2, zwłaszcza teraz, gdy na rynku strzelanek sieciowych pojawił się mocny konkurent w postaci Valoranta. 
   

   
  Tryby rozgrywki
   
  Escape (ucieczka)
  Tryb ten został oficjalnie wycofany w Counter-Strike’u beta 7.0[5], jednak możliwość gry pozostała. Miejscem tego rodzaju rozgrywki są mapy es_. Zadaniem terrorystów jest ucieczka z terenu działań do wyznaczonego punktu. Terroryści nie mają możliwości zakupu broni – jedyną możliwością jej zdobycia jest odnalezienie miejsca, w którym broń jest składowana, lub zabranie jej zabitemu wrogowi. Antyterroryści muszą powstrzymać terrorystów przed ucieczką. Rozgrywka kończy się, gdy połowa terrorystów ucieknie, antyterroryści zliwkidują większość terrorystów, jedna z drużyn straci wszystkich graczy lub skończy się czas. Po ośmiu rozgrywkach w tym trybie, następuje zamiana ról między drużynami.
   
  Bomb/defuse (podłożenie/rozbrojenie bomby)
  Akcja rozgrywki toczy się na mapach z przedrostkiem "'de_'", a główną rolę odgrywają terroryści. Ich celem jest przedarcie się do wyznaczonego miejsca, w którym muszą podłożyć bombę, co uniemożliwić mają im antyterroryści. Rozgrywka kończy się w momencie wybuchu bomby (wygrana T), rozbrojenia jej przez antyterrorystów (wygrana CT), upływu czasu (wygrana CT) lub w przypadku śmierci wszystkich członków jednej z drużyn (wygrana drużyny przeciwnej). Jeżeli wszyscy terroryści zginą, a bomba została podłożona, runda nie zakończy się aż do wybuchu lub rozbrojenia przez CT.
   
  Hostage rescue (odbicie zakładników)
  Tryb ten rozgrywany jest na mapach z przedrostkiem "'cs_'". Zadaniem antyterrorystów (CT) jest odbicie zakładników przetrzymywanych w bazie terrorystów (T) i doprowadzenie ich do punktu ratunkowego. Terroryści natomiast muszą im w tym przeszkodzić. Rozgrywka kończy się w momencie, gdy antyterroryści uwolnią wszystkich żyjących zakładników (wygrana CT), gdy skończy się czas przeznaczony na rozgrywkę (wygrana T), lub gdy któraś z drużyn straci wszystkich graczy (wygrana drużyny przeciwnej).
   
  Assassination (zamach)
  Areną działań są mapy z przedrostkiem "'as_'". Jeden z graczy drużyny antyterrorystów staje się VIP-em, którego reszta drużyny musi eskortować do specjalnego punktu ewakuacyjnego. Zadaniem terrorystów jest zabicie VIP-a, a jest ono utrudnione, ponieważ mogą oni kupić jedynie niektóre rodzaje broni. Rozgrywka kończy się, gdy VIP bezpiecznie dotrze do punktu ewakuacyjnego (wygrana CT), terroryści zabiją VIP-a (wygrana T), drużyna straci wszystkich graczy lub czas rozgrywki zostanie przekroczony. VIP nie może kupować broni, ale ma 200% kamizelki czyli 2 razy więcej niż może mieć ktokolwiek inny.
   
   
  źródło: gry-online , wikipedia

  6 comments

  Nowiny że Świata Piłki Nożnej

  Skromne zwycięstwo Lechii w Szczecinie
   

   
  W pierwszym niedzielnym spotkaniu PKO Bank Polski Ekstraklasy górą byli goście. Lechia Gdańsk pokonała w delegacji Pogoń Szczecin (1:0).
  Lechia od początku prezentowała lepszy i bardziej dojrzały futbol, ale na prowadzenie wyszła dopiero w 27. minucie. To właśnie wtedy swojego premierowego gola w Ekstraklasie strzelił Kenny Saief, który najpierw ładnie przyjął piłkę na klatę piersiową, a potem znakomicie uderzył z woleja.
   

   
  Szymański jest drugim reprezentantem Polski, który zaraził się koronawirusem
   

   
   
  Szymański jest drugim reprezentantem Polski, który bezpośrednio zmaga się z zarazą. W marcu, na samym początku pandemii, taki sam los spotkał Bartosza Bereszyńskiego. Prawy obrońca doszedł do pełni zdrowia bez żadnych komplikacji i zapewne tego samego życzy młodszemu koledze.
  Zdaniem jego agenta, Mariusza Piekarskiego, 21-latek czuje się dobrze.
   

  Celta oddala się od strefy spadkowej

   
   
  Sześć goli, czerwona kartka, dwa rzuty karne, pewne zwycięstwo gospodarzy. Oto, czego doświadczyli kibice, którzy w niedzielne popołudnie zdecydowali się zwrócić swój wzrok ku starciu Celty Vigo z Deportivo Alaves.
   
  Rezultat potyczki już w 15. minucie otworzył Jeison Murillo. W 20 minucie na 2:0 podwyższył Lago Aspas, który wykorzystał rzut karny. Z kolei chwilę przed przerwą dubletem popisał się Rafinha. W ten sposób gospodarze zeszli do szatni przy prowadzeniu 4:0.
   
  W La Liga nie zdarzyło im się to przynajmniej od rozgrywek 1998/99.
  W drugiej połowie już takich fajerwerków nie było. W 78. minucie jedenastkę skutecznie wyegzekwował Nolito. Kilka chwil później Hiszpan zagrał do Santiego Miny, który ustalił wynik meczu na 6:0.
   

   
  Bundesliga. Erling Haaland szczery do bólu po tytule dla Bayernu. "Gów***na sprawa"
   

   
   
  Erling Haaland w swoim pierwszym sezonie w barwach Borussii Dortmund musi zadowolić się jedynie wicemistrzostwem Niemiec. Ósmy raz z rzędu Bundesligę wygrał bowiem główny konkurent BVB - Bayern Monachium.
   
  Po pierwsze to gów***na sprawa, że Bayern wygrał ligę - nie ukrywał w wywiadzie pomeczowym Erling Haaland. Norweg ustrzelił dublet w wyjazdowym meczu z RB Lipsk, dzięki czemu zapewnił Borussii Dortmund wicemistrzostwo kraju. Z takiego tytułu 19-latek najwyraźniej nie jest zadowolony.
   

  Znany iracki piłkarz Ahmed Radhi zmarł z powodu koronawirusa
   

   
  Ahmad Radhi
  ur. 21 marca 1964 w Bagdadzie, zm. 21 czerwca 2020.
   
  Kariera piłkarska
  Przygodę z futbolem rozpoczął w 1982 w klubie Al-Zawraa. W 1985 został zawodnikiem klubu Al-Rasheed. W 1989 powrócił do klubu Al-Zawraa. W 1993 został zawodnikiem Al-Wakra. Po trzech latach przerwy od gry w 1997 powrócił do klubu Al-Zawraa. W 1999 zakończył karierę piłkarską.
   
  Kariera reprezentacyjna
  Karierę reprezentacyjną rozpoczął w 1983. W 1986 został powołany przez trenera Evaristo de Macedo na MŚ 1986, gdzie Irak odpadł w fazie grupowej. Karierę reprezentacyjną zakończył w 1997. W sumie w reprezentacji wystąpił w 73 spotkaniach i strzelił 42 bramki.
   
  Śmierć
  Radhi został przyjęty do Al Nuaman General Hospital w Adhamiyah w dniu 13 czerwca 2020 po zarażeniu COVID-19. Został zwolniony ze szpitala i ponownie przyjęty 18 czerwca po tym, jak jego stan się pogorszył. 21 czerwca poinformowano, że Radhi zmarł w wieku 56 lat, po powikłaniach COVID-19
   
  źródła: Wikipedia,pilkanozna,onet

  3 comments

  TOP Seryjnych Morderców

  Przedstawiam Wam artykuł od @ AntyWirusek ;Dmiłego czytania  
   
  Seryjny morderca to taki, który zabije co najmniej trzy osoby w oddzielnych miejscach. Masowy morderca to tak zwany szalony morderca, najczęściej działa na zlecenie.
   
  Kuba rozpruwacz

   
  Kuba działał w roku 1888 roku w Whitechapel (Londyn). Morderca popełnił pięć potwierdzonych morderstw, krąży teoria, że zabił On jedenaście kobiet. 
  Mężczyzna mordował głównie prostytutki, sekcje zwłok zawsze wykazywały to samo czyli poderżnięcie gardła. Z każdym miesiącem morderca stawiał się co raz bardziej brutalniejszy: zadawał rany w okolicy narządów płciowych i twarzy. Mężczyzna chciał, aby kobiety cierpiały.
   
  Zodiak

  Zodiak mordował w okolicach San Francisco w latach 60 X wieku. Władzę oskarżały go o zamordowanie 5 osób, lecz Zodiak przyznał się aż do 37 morderstw. Mordercy nigdy nie pociągniętą do odpowiedzialności karnej, ponieważ nie znaną jego tożsamości. Zasłynął z tego, że bardzo lubił ośmieszać media w każdy sposób - bawiło go to. W jednej gazecie pojawiła się odpowiedź dlaczego Zodiak lubi zabijać.
  Również zażądał, by mieszkańce San Francisco nosili czapki z jego logiem, w innym przypadku zagroził atakiem szkolnego autobusu.
   
   
  Ted Bundy

  Ted działał w latach 1974-1978, przyznał się do zamordowania 30 kobiet, lecz krążą teorię, że liczba może być trzy cyfrowa. Przed jak i po zabiciu dopuszczał się gwałtów, ciała tłuk łomem i dusił. Ciała najczęściej porzucał w miejscach opuszczonych, po jakimś czasie wracał do ciał, nakładał makijaż i uprawiał z nimi seks. Morderca był bardzo przystojnym mężczyzną, na swoje ofiary zaczajał się jako stróż prawa, bądź bezdomny. Organy ścigania wyciągnęły konsekwencje: 1989 roku zmarł na krześle elektrycznym. 
   
  Rzeźnik z Rostowa

  Andrzej Czikatiło - Znany jest jako: Pedofil, Gwałciciel, Seryjny morderca, psychopata, nekrofil, kanibal. Zamordował 56 osób. Około 20 chłopców w wieku 8-14, 14 dziewcząt 9-17 i kilka dorosłych kobiet. Matka Andrzeja na jego oczach została zgwałcona, a ojciec porwany. Rzeźnik od dzieciństwa chciał spróbować ludzkie mięso. 
   
  źródło: klik

  1 comment

  Elita Miesiąca Maj

  Głosować można od 01.05.2020 do 30.06.2020
   
  Najlepszy Administrator (od moderatora wyżej):
  Najbardziej pomocna osoba:
  Najbardziej pomocny admin:
  Najsurowszy admin serwera: 
  Najlepszy serwer:
  Najmilsza osoba:
  Największy kamper:
  Największy podrywacz:
  Największa gaduła na serwie:
  Największa gaduła na sieci:
  Największy leniuch:
   Największy żartowniś:
   Najbardziej poważna osoba:
  Najzabawniejsza osoba na sieci: 
  Największy no-life:
  Cheater miesiąca:
  Najmniej doceniana osoba:
  Najbardziej denerwująca osoba:
  Najbardziej opanowana osoba:
  Najładniejsza dziewczyna: 
  Najprzystojniejszy chłopak:
  Najbardziej zaskakujący użytkownik (pozytywnie):
   
  Regulamin:
  & Nie nominujemy siebie.
  & Jedna kategoria - jedna osoba może być nominowana.
  & Osoba nominowana musi zostać oznaczona za pomocą znacznika @ np. ( @ PROnd).
  & Maksymalnie 4 kategorie może zostać niewypełnione.

  16 comments

  Niepokojące rekordy temperatur na Syberii

  Niepokojące rekordy temperatur na Syberii. Coraz większe obawy naukowców

   
   
  Niezwykle wysokie temperatury odnotowuje się m.in. w zachodnich rejonach Syberii. Znika pokrywa śnieżna, topnieje lód morski, a coraz częstsze pożary trawią znaczące ilości dzikiej przyrody. Naukowcy mają coraz więcej obaw związanych z ekosystemem tej części świata i wpływem wspomnianych zmian na resztę globu - czytamy w "The Washington Post".
   
  Już dziś wzrost odnotowywanych na Syberii temperatur odbija się na arktycznych ekosystemach. Sezonowe topnienie pokrywy śnieżnej rozpoczęło się w tym roku ponad miesiąc wcześniej niż miało to miejsce dotychczas. Obawy naukowców dotyczą w szczególności trwale zamarzniętej gleby położonej na całej Syberii. Gdy ta topnieje, dwutlenek węgla i inne ogrzewające planetę gazy cieplarniane, które były zamknięte przez stulecia, uwalniają się, przyczyniając się do przyspieszającego procesu globalnego ocieplenia.
   
  Jak pisze "The Washington Post", temperatury na Syberii, można uznać za wysokie nawet mając na uwadze upały rozumiane w myśl osób żyjących poza kołem podbiegunowym. Jak zauważa amerykański dziennik, wysokie temperatury na Syberii w maju nie są przypadkiem, a odchylenia temperatur od dotychczasowej średniej w Europie i Azji pomogły podnieść średnie globalnej temperatury powierzchni do rekordowego poziomu. Widać to m.in. na ogólnoświatowych mapach temperatur.
   
  Labe zauważył, że lód na Morzu Karskim osiągnął rekordowo niski poziom, a pokrywa lodowa jest cieńsza niż średnia na całej linii brzegowej północnej Syberii.
   
  Odchylenia temperatury od średniej na Syberii w tym roku są jednymi z najwyższych na świecie. Według ostatniego raportu National Oceanic and Atmospheric Administration, od stycznia region ten osiąga wynik o co najmniej 3 stopnie Celsjusza wyższy, niż zakłada długoterminowa średnia. Arktyka ociepla się ponad dwukrotnie szybciej niż reszta świata. Warto zwrócić uwagę na fakt, że gwałtowne zmiany klimatu niosą za sobą również gigantyczne konsekwencje dla 4 milionów mieszkańców tego obszaru.
   
   
  Źródło: Onet.pl

  0 comments

  Najbardziej oczekiwane filmy 2020

  Najbardziej oczekiwane filmy 2020
  Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
  Bad Boys for Life
  Czarna Wdowa
  TENET
  Top Gun: Maverick
  Psy 3
  Wonder Woman 1984
  Nie czas umierać
  Doktor Dolittle
  Sala samobójców. Hejter
  Naprzód
  Ciche miejsce 2
  365 dni
  Sonic. Szybki jak błyskawica
  Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
  King’s Man: Pierwsza misja
  Mulan
  Niewidzialny człowiek
  Bad Boy
  Survive the Night
  Godzilla kontra Kong
  Bloodshot
  Małgosia i Jaś
  W lesie dziś nie zaśnie nikt
  Dune
  Free Guy
  Brahms: The Boy II
  Emma
  Nowi mutanci
  The Grudge: Klątwa
  Wyspa fantazji
  Zabawa w chowanego
  Zew krwi
  Trolle 2
  Swingersi
  The Conjuring: The Devil Made Me Do It
  Artemis Fowl
  The Wrong Missy
  Halloween Kills
  Extraction
  Underwater
  Śledztwo Spensera
  Ghostbusters: Afterlife
  The French Dispatch
  Wierzę w Ciebie
  The Willoughbys
  Last Night in Soho
  Scooby-Doo!
  The Turning
  The Green Knight
  The Way Back
   
   

  4 comments
×
×
 • Create New...