Skocz do zawartości
HitRow
 • Wyżyj się na Adminie pod koniec Wakacji

  Witajcie użytkownicy! 
   
  Jako że już niedługo znienawidzony przez wielu miesiąc - Wrzesień, gdzie trzeba znowu wracać do szkoły lub w przypadku niektórych do pracy to przygotowaliśmy dla was znany wszystkim konkurs na wyżycie się! 
   
  Po co pisać skargę na Admina jak można go skompromitować? 
   
  Wystarczy zabić dowolnego Admina z noża i wstawić tutaj zdjęcie lub nagranie a powędruje do ciebie nagroda.
   
  Każdy wstawiający otrzyma kod na 5 zł w naszym sklepie lub losową ilość Hitów oraz unikalny medal z ikonką noża kuchennego

  "Zabójca Adminów"
   
  Osoby które wstawią najwięcej kos na tych wrednych adminach dostaną kolejno:
   
  1 miejsce - 30 dni usługi ★ VIP ★ lub kredyty 
  2 miejsce - 14 dni usługi ★ VIP ★ lub kredyty 
  3 miejsce - 7 dni usługi ★ VIP ★ lub kredyty 
   
   
  Zasady konkursu
   
  1) Rundy nożowe na serwerze Arena CSGO nie są brane pod uwagę
  2) W przypadku podłożenia się osoba zostaje zdyskwalifikowana z rywalizacji
  3) Noże na Adminach AFK liczą się tylko raz 
  4) Możliwe ponadprogramowe nagrody za bardzo dobrą kose 
  5) Admini też mogą brać udział w konkursie zabijając innych adminów
  6) Konkurs aktywny do czasu zamknięcia tematu
   
   
  Powodzenia 
   
  @ Uż[email protected] [email protected] [email protected] Admin [email protected] Admin [email protected] UBTeam 1.6 @ UBTeam GO @ [email protected] [email protected] Legenda

  23 komentarzy

  Pierwsze urodziny projektu

  Witajcie nasi użytkownicy!
  Nie możemy uwierzyć że to już rok jak jesteśmy razem! Dokładnie 31 Lipca 2020 roku lisek wyszedł z ukrycia i pokazał swoje uszy.
  Dosłownie! Patrzcie jakie uszy miała pierwsza wersja naszego zwierzaka!
   

  OGROMNIASTE 
  Większość mówiła że to królik! Nasz lisek był z tego powodu dosyć smutny  
  Oczywiście wcześniej byliśmy znani jako CSGdańsk ale historie zaczynamy po rebrandingu - na początku mieliśmy tylko jeden serwer CS 1.6, który zresztą mamy do dzisiaj, zaliczał on wzloty i upadki, raz był najlepszym serwerem w Polsce, a raz na samym końcu.
  Obecnie mamy stabilną markę i już nie potrzebujemy bić się z każdym kto stworzy swoje własne FFA, wiadomo że ten klimat jest nie do podrobienia?  
  Ja, autor tego posta jak i twórca tego projektu razem z  Ground Zero i  esej  przechodziliśmy przez ten rok naprawdę fajne przygody, było miło, setki wspólnie przegranych godzin na naszych serwerach, dziesiątki przegadanych na komunikatorach - ale były też sytuacje nie miłe - jak dzisiaj pamiętam jak już mieliśmy się pakować bo Jarek i i Daniel się pokłócili i był koniec świata, jednak oboje mieli na uwadze was - naszą społeczność, do dzisiaj nie wiem jakim cudem oni się pogodzili ale dali rade  Najwidoczniej HitRow jest znacznie silniejsze niż wzajemne niechęci.
  Nasza "sieć serwerów" się rozwijała i doszły serwery CSGO, potrzebowaliśmy osoby która pomoże nam się rozwijać i był nią   Prz3MaS  - przez setki godzin udoskonalał nasze serwery Counter Strike: Global Offensive za co jesteśmy mu wdzięczni. Dwoje z trzech wspomnianych panów już nie są z nami w Administracji ze względu na pracę i życie prywatne ale cały czas trzymamy kontakt i mamy nadzieje że kiedyś wrócą do działania, otrzymali oni dumną rangę  Legenda oraz inne benefity żeby każdy pamiętał jak dużo dla nas zrobili.
  Obecnie nasza społeczność liczy ponad 11 tysięcy użytkowników którzy napisali łącznie 9 tysięcy tematów oraz ponad 69 tysięcy postów, przez nasze serwery przewijają się miesięcznie tysiące graczy a w lepszych chwilach były to dziesiątki tysięcy graczy. 
   
  Skoro już wspominki oraz podliczenie mamy za sobą to czas na jakieś urodzinowe ciekawostki! 
   
  Sobotnie granie i urodziny w jeden dzień
   
  Jako że urodziny wypadają na Sobote to tego samego dnia odbędzie się sobotnie granie gdzie na naszym serwerze TeamSpeak będziemy pajacowali w gierkach, z okazji urodzin może coś wypijemy
  Kliknij tutaj żeby zobaczyć o co chodzi
   
   
  Hakuna Matata! 
   
  Każda osoba która opisze nam w tym temacie jak trafiła do naszej społeczności lub jaka najciekawsza historia trafiła ci się z nami to dostaję nową odznakę o jakże wdzięcznej nazwie "Hakuna Matata" - Jak cudownie to brzmi, prawda?
   

   
  Kto by nie chciał świnioka na profilu 
   
   
  Znajdź tort i wygraj doładowanie do Sklepu
   
  Jeśli znajdziesz na naszych stronach internetowych w dowolnym miejscu (oprócz tego tematu) taki o to tort 
   

   
  i napiszesz w tym temacie gdzie on dokładnie się znajduje to zdobywasz 50 zł doładowania do naszego Sklepu! 
  Jest tylko jeden tort więc kto pierwszy ten lepszy!
   
   
  Zabij liska bo sam to nigdy nie umrze! 
   
  W dzień urodzin na naszych serwerach jedna z osób z administracji będzie miała odpowiedni nick oraz avatar, waszym zadaniem będzie zabić go i uwiecznić to wybranym sposobem (Screenshoty, Video)
   
  Zabije liska i co? Biedny lisek  
   
  Po dotarciu do liskowego nieba skontaktuje on się z tobą przez Steam i wręczy ci darmowego VIPa na określony czas lub kredyty!
   
   
  Jakaś promocja do tego?
   
  Zaczynając od dnia poprzedzającego urodziny w naszym Sklepie będzie 20 % zniżka na wszystkie usługi 
   
   
  CS 1.6 znowu poszkodowane? 
   
  Na naszym serwerze CS 1.6 przez całe urodziny zaczynając od wieczora dnia poprzedzającego - VIP będzie dla każdego za darmo!
   
  Pomaganie w urodziny szybciej oddaje
   
  Każda osoba która w dzień urodzin wpłaci potrzebującemu Kamilowi daną kwotę to my oddamy ją w postaci waluty w sklepie!
  Kliknij tutaj żeby pomóc
   
  Sto lat nasze słonie i słonice 
   
   
  @ Uż[email protected] [email protected] [email protected] Admin [email protected] Admin GO @ UBTeam 1.6 @ UBTeam GO @ [email protected] [email protected] Opiekun Serwerów [email protected] Opiekun Serwera [email protected] Urlop

  21 komentarzy

  Pomóż postawić Kamila na nogi

  Kliknij tutaj żeby pomóc
  https://zrzutka.pl/bvewfb
   
  Nasz były @ Admin GOBanan miał wypadek samochodowy i potrzebuje pomocy finansowej - niżej załączam opis ze zrzutki 
   
  Na moment pisania ogłoszenia w zbiórce jest 8 888 zł z 80 000 zł
   
  TO BYŁ ZWYCZAJNY DZIEŃ GDY DOSZŁO DO TRAGEDII I SAMOCHÓD Z KAMILEM WYPADŁ Z DROGI GDY WRACAŁ DO DOMU.CHŁOPAKA PRZETRANSPORTOWANO KARETKĄ DO AKADEMII MEDYCZNEJ W GDAŃSKU NIESTETY NIE WIEDZIELIŚMY JAKI JEST JEGO STAN PONIEWAŻ STRACIŁ PRZYTOMNOŚĆ, POTEM ZOSTAŁ WPROWADZONY W ŚPIĄCZKĘ FARMAKOLOGICZNĄ I OD TEGO DNIA NIE BYŁO Z NIM KONTAKTU. PO WSZYSTKICH BADANIACH OKAZAŁO SIĘ ŻE DOSZŁO DO OBRZĘKU MÓZGU , ZBITE ZOSTAŁO PŁUCO , JEST PĘKNIĘCIE W KRĘGOSŁUPIE. PO PIERWSZYM WYBUDZENIU ZE ŚPIĄCZKI FARMAKOLOGICZNEJ KAMIL BYŁ ŚWIADOMY NIESTETY NIE MÓWIŁ I MIAŁ NIEDOWŁAD LEWEJ STRONY . W KOŃCU POJAWIŁO SIĘ ŚWIATEŁKO W TUNELU, OGROMNA RADOŚĆ , ŻE ŻYJE ,JEGO GŁOWA FUNKCJONUJE. NIESTETY NIE DŁUGO NACIESZYLIŚMY SIĘ TYM ,JEGO STAN NAGLE SIĘ POGORSZYŁ . ZAPALENIE PŁUC ZAATAKOWAŁO ORGANIZM , ZACZĄŁ GORĄCZKOWAĆ I ORAZ DOSTAŁ BAKTERII GRONKOWCA.
  CAŁA RODZINA ,PRZYJACIELE MODLILI SIĘ I TRZYMALI KCIUKI ABY DAŁ RADĘ , ŻEBY WALCZYŁ . PRZECIEŻ ON MUSI Z TEGO WYJŚĆ ,BYĆ SILNY .
  PO PRAWIE DWÓCH TYGODNIACH EMOCJONALNEJ KARUZELI STAN KAMILA ZACZĄŁ SIĘ POPRAWIAĆ. POKONAŁ ZAPALENIE PŁUC I GRONKOWCA , OBRZĘK ZACZĄŁ MIJAĆ I ZACZĘŁY BYĆ WIDOCZNE SKUTKI WYPADKU. ZNÓW POWOLNY PROCES WYBUDZANIA ZE ŚPIĄCZKI , NIESTETY PRZEZ PRAWIE PIĘĆ DNI ZERO KONTAKTU Z KAMILEM I TYLKO MYŚLI CZY TAK JUŻ POZOSTANIE. CZY TEN WSPANIAŁY , BARDZO INTELIGENTNY CHŁOPAK STRACIŁ JUŻ SWOJE ŻYCIE .
   
  NIE OCZYWIŚCIE ,ŻE NIE ZNÓW ZROBIŁ NAS W BALONA . PO 5 DNIACH POKAZAŁ SWOIM KOCHAJĄCYM RODZICOM OK.
  PRZEKAZAŁ IM ŻE JEST TAM W ŚRODKU , UŚMIECHNĄŁ SIĘ .
  MAMO , TATO JESTEM !!!
  ŻYJE !!
  MÓJ MÓZG DZIAŁA !!!!
  MIMO OGROMNEGO POŚWĘCENIA CUDOWNYCH RODZICÓW KAMILA NIESTETY MUSIMY POPROSIĆ O POMOC DOBRYCH LUDZI, PRZYJACIÓŁ, RODZINĘ .
  POMÓŻMY ODWRÓCIĆ SKUTKI TEGO FERALNEGO WYPADKU .
  MIESIĘCZNA REHABILITACJA W PRYWATNYM OŚRODKU TO KWOTA RZĘDU 25 TYS . KAMIL POTRZEBUJE PRZYNAJMNIEJ 4 MIESIĘCY .
  PRACUJĄCY TAM SPECJALIŚCI NAUCZĄ GO ŻYĆ OD NOWA . MOŻE PRZYWRÓCĄ MU ZDOLNOŚĆ MOWY ORAZ SPRAWNOŚĆ W RĘKACH.
  POMÓŻMY KAŻDA ZŁOTÓWKA JEST NA WAGĘ ZŁOTA.
   
  Oznaczam każdą grupe, my jako Administracja też postaramy się coś dorzucić, liczy się każdy grosz.
   
  @ Uż[email protected] [email protected] [email protected] Admin [email protected] Admin [email protected] UBTeam 1.6 @ UBTeam GO @ [email protected] Moderator @ Opiekun Serwerów GO

  5 komentarzy

  Zmiany dla kont Prime w CSGO

  Od kilku lat Counter-Strike: Global Offensive jest grą darmową, ale dziś wraz z nową aktualizacją wprowadzono zmiany, które nieco zmieniają tę sytuację. Co prawda sam tytuł nadal dodamy do steamowej biblioteki za darmo, ale już nie będziemy mogli cieszyć się pełnią doświadczenia. A wszystko przez zmiany w statusie Prime, którego bezpłatne zdobycie poprzez nabijanie poziomów i rozgrywanie spotkań nie będzie już możliwe. Od teraz jedną drogą, aby móc pochwalić się owym statusem, jest nabycie tzw. CS:GO Prime Status Upgrade, którego cena wynosi 55,99 zł. Nie będzie więc przesadą stwierdzenie, że CS ponownie stał się poniekąd grą płatną. Oczywiście obowiązku zakupu upgrade’u nie ma, aczkolwiek osoby tzw. Non-Prime będą musiały przygotować się dość spore ograniczenia.
   
  Non-Prime w CS:GO z wieloma ograniczeniami
   
  Przede wszystkim nie będą one m.in. nabijać punktów doświadczenia oraz otrzymywać przedmiotów. Dodatkowo niedostępny będzie dla nich tryb rankingowy, co oznacza, że nie będą mogły one również nabijać rang. W związku z tym Valve wprowadziło zupełnie nowy tryb o nazwie mecze nierankingowe. Przygotowany on został właśnie z myślą o osobach, które z jakiegoś powodu nie chcą nabywać przepustki Prime, ale nadal chciałby móc grać w CS:GO w formacie 5v5. W owym trybie będą mogli spotkać się ze sobą zarówno ci, którzy nie mają statusu Prime, jak i ci, którzy go posiadają – w przypadku tych drugich rozgrywane mecze nie będą w żaden sposób wpływać na posiadaną rangę.
   
  Pełny opis najnowszej aktualizacji CS:GO
   
  Prime
   
  konta bez statusu Prime nie będą dłużej zdobywać punktów doświadczenia, rang i przedmiotów. Zdobycie statusu Prime poprzez granie także nie będzie już możliwe konta bez statusu Prime nie będą mogły brać udziału w meczach rankingowych konta bez statusu Prime nie będą mogły aktywować przedmiotów bonusowych PD i nie będą otrzymywać też medali za służbę  
  Mecze nierankingowe
   
  mecze nierankingowe w trybach Turniejowym, Skrzydłowy oraz Strefa Zagrożenia mecze nierankingowe nadal będą wykorzystywać matchmaking oparty na umiejętnościach, ale nie będą wpływać na poziom rangi konta bez statusu Prime będą mogły rozgrywać wyłącznie mecze nierankingowe, podczas gdy konta status Prime posiadające będą mogły wybierać pomiędzy trybami Rankingowym i Nierankingowym mecze rankingowe zawsze odbywać się będą pomiędzy graczami posiadającymi status Prime, zaś mecze nierankingowe będą przeznaczone dla mieszanej puli graczy  
  VScript
   
  dodano “DebugDrawBoxAngles” w celu tworzenia zorientowanych ramek ograniczających. Wykorzystanie: DebugDrawBoxAngles( ent.GetOrigin(), ent.GetBoundingMins(), ent.GetBoundingMaxs(), ent.GetAngles(), r, g, b, a, time) dodano funkcje “GetBoundingMinsOriented” oraz “GetBoundingMaxsOriented”, które zwracają wyrównane do osi pole ograniczające encji, biorąc pod uwagę jej obecną orientację  
  MISC
   
  tryb Sparing został usunięty z turniejowego matchmakingu i został zastąpiony przez matchmaking nierankingowy dodano przycisk importu do warsztatu, który pobiera plik .tga i generuje plik .vtf. Jeżeli nazwa pliku .tga zawiera „_normal”, wygenerowany plik .vft zostanie skompilowany z oznaczeniem „normal”  
  via: CyberSport

  2 komentarze

  Dzień dziecka 2021

  Witajcie nasze drogie dzieciaczki, i te duże i te małe! 
  Już jutro 1 czerwca czyli wasz ulubiony dzień - dzień dziecka, to z tej okazji życzymy całej naszej społeczności wszystkiego najlepszego i super prezentów! 
   
  Jako że od nas też coś musicie dostać, bo jak to tak bez prezentów? Jutro cały dzień (poczynając od dzisiejszego wieczora) usługi V.I.P będą całkowicie darmowe dla każdego na wszystkich naszych serwerach gier  Counter-Strike oraz  Counter-Strike: Global Offensive
   
  Miłego dnia, Administracja HitRow 

  7 komentarzy

  Zmiany na stronie, znajdź błąd i zyskaj odznakę

  Zmiany na stronie, znajdź błąd i zyskaj odznakę
   

   
  Prezentujemy wam długo przygotowywany rebranding naszego projektu.
  Nasz lisek już dojrzał więc musieliśmy mu troszkę odświeżyć szatę graficzną aby jeszcze bardziej podobał się naszej coraz liczniejszej społeczności.
  Przez fakt że zmieniło się sporo to tym razem nie będziemy udostępniali pełnej listy zmian natomiast wszystkie strony przechodzą do wersji 3.0
   
                Z racji zmian na naszych stronach WWW wraca możliwość wygrania medalu Łowca Błędów 
  Chcesz go przypisać do swojego profilu? Znajdź błąd na niżej wymienionych stronach
   
  hitrow.pl
  bany.hitrow.pl
  banygo.hitrow.pl
  sklep.hitrow.pl
  ranking.hitrow.pl
   
  i zgłoś to w tym temacie według wzoru żeby ułatwić nam naprawę
   
   
  Nie każdy błąd będzie kwalifikował się do odznaczenia ale za każde sensowne zgłoszenie z góry dziękujemy 

  22 komentarzy

  Wielkanoc z Liskiem

  Wielkanoc z Liskiem HitRow
   

   
  Witajcie wszyscy! Jak wiecie nadszedł czas Świąt Wielkanocnych, a Święta to przede wszystkim czas wolny od pracy, szkoły - czas odpoczynku i radości! Przygotowaliśmy dla Was konkursy, zabawy oraz bonusy! 
   
  Szukaj z nami pisanek
   
  Jesteś spostrzegawczy i masz sokoli wzrok? Jak znajdziesz takie pisanki  to musisz powiadomić o tym liska w tym temacie, każda pisanka warta jest 2 złote w Sklepie, można zbić majątek! - są pochowane na wszystkich naszych serwerach i stronach internetowych!
  Szukanie pisanek rozpoczyna się w momencie publikacji tego ogłoszenia a kończy w Środę 7 Kwietnia
   
  Cofamy się w czasie
   
  Z okazji świąt 5 kwietnia o godzinie 17:00 na naszym serwerze Mirage #1 zostanie zagrana najstarsza znaleziona wersja mapy w ramach sprawdzenia jak wiele zmieniła się nasza ulubiona mapa na przestrzeni lat, dla młodszych graczy może być to również okazja zakosztowania starszej wersji mapy pierwszy raz!
   
  Czasami trzeba coś rozdać
   
  Z okazji świąt 6 kwietnia o danych godzinach na naszych serwerach Arena (15:00) / Arena #2 (16:00) / Mirage #2 (17:00) / AWP (18:00) / SURF (19:00) zostaną rozdane kredyty dla graczy. Na każdym z serwerów będziemy losować 5 osób, które dostaną po 1000 kredytów
   
  1.6 zawsze poszkodowane
   
  Z okazji świąt 4 kwietnia o godzinie 18:00 na naszym serwerze FFA 1.6 zostanie zagrana specjalna mapa cs_siege - starzy wyjadacze z pewnością ją pamiętają! 
   
  Zniżki w Sklepie
   
  W ramach Wielkanocy w naszym Sklepie pojawi się zniżka i to aż 20% pod adresem sklep.hitrow.pl promocja będzie trwała od Czwartku 1 Kwietnia do Środy 7 Kwietnia
   
   
  Miłej zabawy - Wasz kochany Lisek 

  53 komentarzy

  Zgadnij co to?

  Zapraszam Was do nowej zabawy  
   
   

   
   
  Zabawa polega na odgadywaniu zagadek i ich wymyślaniu.
  Osoba, która odgadnie --> otrzyma informacje, że odpowiedź jest poprawna
  --> po czym doda swoją zagadkę
   
   
   
  Dasz mi pożywkę - przeżyję.
  Poczęstujesz mnie piciem - zginę.
   
  Czym jestem ?

  206 komentarzy

  HitRow Challenge #2

  Po dłuższej przerwie zapraszam Was do wspólnej zabawy w HitRow Challenge #2 ! 
   
   
  Zabawa jest bardzo prosta: 
   
   
  * Nominujesz 2 osoby do wykonania zadania 
  * Wymyślasz zadanie jakie ma wykonać dana osoba
  * Osoba nominowana ma 48h na wykonanie zadania 
  * Osoba, która wykona zadanie nominuje kolejne 2 osoby
  * Osoba, która nie wykona zadania nie może nominować kolejnych osób 
  * Wykonane zadanie udowadniamy w tym temacie w postaci: ss'a, linku, zdjęcia czy filmiku 
  w zależności od tego jakie zadanie otrzymaliście 
   
   
  Ja zacznę, żebyście wiedzieli jak to ma wyglądać  
   
  Nominuje:  
   
   
  @ Legendarny Michal: narysuj w paincie obrazek związany z wiosną
   
  @VACek #toxic: narysuj w paincie auto swojej ulubionej marki 
   
   
   
   ZABAWĘ CZAS ZACZĄĆ ! 

  121 komentarzy

  Typujesz - Zyskujesz

  ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO UDZIAŁU W TYPOWANIU WYNIKÓW MECZY  ! 
   
   
   Zanim zaczniesz typować wyniki zapoznaj się z regulaminem --> REGULAMIN 
   
   
   Zacznij przygodę z LIGĄ TYPERÓW --> TYPOWANIE 
   
   
   Śledź dział LIGI TYPERÓW i bądź na bieżąco --> LIGA TYPERÓW - dział 
   
   
   Zwycięzca jest tylko 1 - Powodzenia ! 

  0 komentarzy
×
×
 • Dodaj nową pozycję...